Novinky - SKH Meteor Plzeň

SKH Meteor Plzeň
Title
Přejít na obsah

2. ligové kolo pořádal SKV Praha ComAp Team ve Sportovní hale TJ Ruzyně.Hned v úvodním zápase Vikings Most překonal druhý nejúspěšnější tým v lize Tatran Střešovice výsledkem 1:0. Ve druhém zápase jsme se střetli s domácími SKV Praha ComAp Team a hned ve druhé minutě se prosadil střelou Marek Vápenka s asistencí Jiřího Valeše. Ačkoli šance na zvýšení výsledku byly, skóre po 3 třetinách skončilo 1:0 a tím jsme si připsali další cenné 3 body. V druhém sobotním utkání nás čekal tým z Ostravy, který prvních 12 minut gól nepřinesl, ale hned úvodem druhé třetiny v čase 0:46 se prosadil skvělým lobem z bezmála poloviny hřiště obránce Jaroslav Jäger a tím zajistil druhé výtěztví na tomto ligovém kole, po napínavém boji jsme výsledek udrželi 0:1.V nedělních zápasech nám bohužel moc štěstí nepřálo, s dominujícím týmem této sezóny Wheel Wolf Sosnowiec jsme podlehli 1:4. Nicméně zápas to byl atraktivní, do třetí třetiny jsme prohrávali 0:2, poté ve 4 minutě snížil stav utkání Jiří Valeš s asistencí Aleše Trnky na 1:2. Do konce utkání jsme bohužel inkasovali ještě dvě branky. Čtvrtý a poslední zápas tohoto kola s Vikings Most nám bohužel vůbec nevyšel, ačkoli jsme šli do zápasu sebevědomě po výsledku z 1. ligového kola v Ostravě, kdy jsme remízovali 3:3, tentokrát jsme to bohužel vypustili a zakončili říjnové kolo porážkou 5:0.


Nyní se soustředíme na nadcházející poslední ligové kolo v tomto roce před zimní pauzou, které se koná tento víkend (25.-26.11) v Českých Budějovicích. Čekají nás opět atraktivní zápasy proti SKV Praha ComAp Team, PARAFLORBAL Ostrava a v této sezóně první střetnutí s pražským Tatranem Střešovice a domácími FBC Štíry ČB.


Video 1 - Přátelský zápas proti Vikings Most na FBŠ Slavia Plzeň

Video 2 - Reportáž o našem klubu na TV Zak.

Video 3 - Jakub Čada a jeho krásný nájezd proti již neexistujícímu týmu Bulldogs Brno. Jakubovo druhý ligový zápas a první gól v kariéře.

Video 4 - PO PFL2022/2023 KH 5. místo Vikings Most x SKH Meteor Plzeň
© 2023 stránky vytvořil Sedy
Návrat na obsah